JAK DZIAŁAMY?

Większość naszych usług jest „szytych na miarę” nieszablonowych oczekiwań Klientów.

Funkcjonujemy na rynku już od kilkunastu lat, a w Portfelu Klientów posiadamy kilkadziesiąt podmiotów. Naszą misją jest podmiotowe podejście do każdego Klienta i dopasowanie usług do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Obsługujemy zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty (wszystkie formy organizacyjne), a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala "skroić" na miarę pakiet oczekiwanych usług.

Naszym nadrzędnym celem jest postawienie się w roli Klienta - rozumiejąc Jego potrzeby i jednocześnie szanując czas. Do każdej współpracy podchodzimy rzetelnie i z zachowaniem najwyższej staranności. Najważniejsze kwestie zawsze staramy się przeanalizować na osobistych spotkaniach, a sprawy bieżące usprawnić tak, aby jak najmniej absorbowały czas i zaangażowanie ze strony Klienta.

 

KONTAKT OSOBISTY

Metoda bezpośredniej, osobistej komunikacji pozwala na wspólne i rzeczowe analizowanie kluczowych kwestii dla funkcjonowania firmy Klienta.

W PEŁNI ELEKTRONICZNA WYMIANA DOKUMENTÓW ORAZ DANYCH

Dokumenty są skanowane, rozczytywane przez mechanizm OCR, katalogowane oraz archiwizowane. Wprowadzone dokumenty zaczytują się w platformie on-line, do której zarówno Klient, jak i BIS posiadają całodobowy dostęp.

DOKUMENTY ODBIERA KURIER

Klient nie musi osobiście zawozić dokumentów do biura ani organizować ich wysyłki. Wystarczy, że zasygnalizuje, że pakiet dokumentów jest gotowy do odbioru – kurier BIS pojawi się pod wskazanym adresem o ustalonej godzinie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jesteśmy elastyczni i gotowi zapewnić usługę lub sposób jej świadczenia tak, aby zaspokajała niestandardowe oczekiwania naszych Klientów. Oferujemy usługi "szyte na miarę", elastyczne, dopasowujące się do wymagań Klientów.

JAKOŚĆ

Dokładamy najwyższej staranności, by świadczone przez nas usługi spełniały wszelkie oczekiwania Klientów. Szukamy najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań, zachowując przy tym pełen profesjonalizm i fachowe podejście do powierzonych zadań.

PRZYPOMNIENIA

Klient nie musi pamiętać o ważnych terminach – przypomina mu o tym system.

KOMPLEKSOWY OUTSOURCING USŁUG

Świadczymy nie tylko usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Oferujemy Klientom kompleksowy outsourcing usług – począwszy od pomocy przy założeniu i rejestracji podmiotu, po doradztwo finansowe, podatkowe, prawne, inwestycyjne, udostępnienie adresu siedziby, obsługę administracyjną i świadczenie pakietu e-usług. Poza usługami podstawowymi – tworzymy również usług dedykowane, będące odpowiedzią na indywidualne zapotrzebowania Klientów.

 

Skontaktuj się z nami!

Back to top