e-Obieg Dokumentów

To funkcja systemu, dzięki której stała się możliwa w pełni elektroniczna wymiana dokumentów oraz informacji. Klienci nie muszą już systematycznie dostarczać nam papierowych dokumentów do księgowania – wystarczy, że zeskanują dany dokument i umieszczą go na Platformie. System OCR rozczyta dany dokument na język rozumiany przez Platformę, a po wybraniu odpowiedniej opcji zostanie on przekazany do zaksięgowania. Dzięki temu, w jednym miejscu będą gromadzone wszystkie dokumenty, a intuicyjny moduł wyszukiwania umożliwi szybkie odnalezienie danego dokumentu, gdy będzie on potrzebny. Dzięki temu wyeliminowana została konieczność posiadania kserokopii bądź zapisanych skanów dokumentów.

 

 

Cała zeskanowana baza jest teraz dostępna z każdego miejsca – wystarczy jedynie urządzenie mobilne i dostęp do Internetu
– tak działa e-Obieg Dokumentów!

 

 

 

 

 

OCR (ang. Optical Character Recognition) – to funkcja systemu, której zadaniem OCR jest rozpoznanie tekstu w zeskanowanym dokumencie (w pliku graficznym np. w fakturze).  Żeby dobrze zeskanować dany plik konieczne jest posiadanie dokumentu papierowego w dobrej jakości oraz skanera o rozdzielczości minimum 600 dpi.

 

Funkcja ta pozwala na wprowadzanie faktur lub innych dokumentów oraz ich pobranie po uprzednim zapisaniu zeskanowanego dokumentu, opisanie go w ustawionych kategoriach i uruchomienie procedury rozczytania, która zazwyczaj trwa nie dłużej niż kilka sekund.

 

System OCR – mechanizm rozczytywania. 

 

e-Obieg Dokumentów.

Aby poznać więcej funkcji naszej Platformy B2B-is skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zamów ofertę dla Twojej firmy. Wypełnij krótki formularz

adres e-mail 
Nazwa firmy 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. mnmgwuzd Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Back to top