REFERENCJE

"Biuro rachunkowo – księgowe Business Intelligence Solutions Sp. z o.o. prowadzi na rzecz naszej firmy obsługę kadrowo - płacową od blisko siedmiu lat. Przez cały okres współpracy mogliśmy zaobserwować fachowe i projesjonalne podejście każdego z pracowników do naszych spraw..."

Stanisław Reszczyński,
Prokurent
ZOTT Polska Sp. z o.o.

Pobierz referencję w PDF

"Rekomenduję biuro księgowo - rachunkowe Business Intelligence Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, jako firmę solidną i wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań z zakresu księgowości, kadr i płac oraz szeroko pojętego doradztwa..."

Ewa Kubas,
Dyrektor Operacyjny
Redline Systems Poland Sp. z o.o.

Pobierz referencję w PDF

"Chcielibyśmy wyrazić zadowolenie ze współpracy z biurem rachunkowo - księgowym Business Intelligence Solutions Sp. z o.o. Od kilku lat obsługuje nas w zakresie kadr i płac, i czyni to wzorowo. Pracownicy biura są rzetelni, skrupulatnie podchodzą do każdej sprawy i reprezentują wysoki poziom kompetencji..."

Anna Kalinowicz,
Pełnomocnik
CEDO Sp. z o.o.

Pobierz referencję w PDF

"Polecam firmę Business Intelligence Solutions Sp. z o.o. jako świetnego, rzetelnego partnera. Usługi świadczone przez BIS spełniają wszystkie nasze oczekiwania - mamy pewność wysokich kompetencji, szybkiej reakcji, życzliwej atmosfery współpracy i bezpieczeństwa naszych danych..."

Mariusz Kobylnik,
Prezes Zarządu
Moto24.TV Sp. z o.o.

Pobierz referencję w PDF