STREFA KLIENTA

W rękach naszych Klientów jest jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku – stworzona przez nas i z myślą o naszych Klientach Platforma B2B-is, kompatybilna z systemem księgowym Optima, która zapewnia nieograniczony czasowo dostęp do bieżących informacji, ułatwiających podejmowanie decyzji, jak również prowadzenie bieżących spraw przedsiębiorstwa.


Dzięki Platformie B2B-is zarządzanie firmą staje się łatwiejsze. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie finansowym i księgowości, połączone ze zbadaniem potrzeb naszych Klientów w zakresie obsługi, zaowocowało stworzeniem zupełnie nowej jakości w obszarze obsługi Klientów oraz współpracy z biurem rachunkowym.

https://b2b.b-i-s.pl/

 

Czym jest Platforma B2B-is?

To narzędzie, dzięki któremu niemal z każdego miejsca, posiadając jedynie dostęp do Internetu, zapewniamy dostęp do najważniejszych danych w zakresie funkcjonowania firmy. Dzięki Platformie B2B-is można m.in.:

  • wygenerować raport czy analizę potrzebną np. na spotkanie z kontrahentem,
  • ustalić budżet i na bieżąco śledzić jego realizowanie,
  • przesłać do biura rachunkowego zeskanowane dokumenty,
  • wystawić faktury,
  • wystawić lub przejrzeć wnioski urlopowe lub/i wnioski o zaliczkę,
  • wygenerować raport kasowy,
  • uzyskać dostęp do zarchiwizowanych dokumentów (w tym faktur), etc.,

Wszystko jest interaktywne i spięte z systemem księgowym, dzięki czemu właściwe dane są na bieżąco aktualizowane. Platforma B2B-is posiada bardzo szeroki wachlarz możliwości – począwszy od prowadzenia Twojego wirtualnego biura, a skończywszy na generowaniu raportów związanych z prowadzeniem Twojej działalności. 


Aby poznać więcej funkcji naszej Platformy B2B-is skontaktuj się z nami!

 

 Platforma B2B-is – księgowość na wyciągnięcie ręki,
z każdego miejsca na świecie, o każdej porze!

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Dotacje na Innowacje- Inwestujemy w Waszą Przyszłość

Back to top