KIM JESTEŚMY

Od kiedy działamy? Business Intelligence Solutions to firma działająca w branży szeroko pojętych finansów już od 2004 roku. Okres dziesięcioletniego funkcjonowania na rynku pozwolił nam na maksymalne dopasowanie usług do rosnących potrzeb Klientów oraz zdobycie doświadczenia w wielu dziedzinach.

Czym się zajmujemy? Głównym zakresem naszej działalności jest outsourcing usług księgowych, podatkowych oraz kadrowo-płacowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów systematycznie poszerzamy zakres naszych usług i zapewniamy kompleksową opiekę nad naszymi Klientami. Dzięki bieżącemu wsparciu oferujemy doradztwo w zakresie prawnym, podatkowym oraz finansowym. Podmiotom w organizacji zapewniamy pomoc w zakresie przejścia przez wszelkie procedury związane z rejestracją w stosownych urzędach (Krajowy Rejestr Sądowy, Urząd Skarbowy, Główny Urząd Statystyczny), a funkcjonujące jednostki reprezentujemy przed właściwymi organami administracji państwowej. Na każdym etapie współpracy służymy merytorycznym wsparciem. Ponadto oferujemy możliwość zarejestrowania spółek pod prestiżowym adresem, tuż przy wrocławskim Rynku, wraz z obsługą administracyjną danego podmiotu.

Oferujemy usługi on-line. Dysponujemy szeregiem e-usług takich jak e-Finanse, e-Biuro oraz e-Archivum. Ponadto jesteśmy w trakcie wdrażania innowacyjnej platformy, która umożliwi obsługiwanie naszych Klientów on-line, bez konieczności wizyt w biurze.

Odbieramy dokumenty od Klienta, archiwizujemy! Posiadamy także profesjonalne archiwum, w którym gromadzimy archiwalne dokumenty naszych Klientów, a dokumenty od Klientów odbieramy za pośrednictwem kuriera, dzięki czemu staramy się maksymalnie zaoszczędzić czas współpracujących z nami podmiotów.

Nasza misja. Naszym nadrzędnym celem jest troska o interesy Klienta i maksymalne zaangażowanie w powierzone nam zadania. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną i kompetentną kadrą, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w rozmaitych dziedzinach, potrafi sprostać wymaganiom współczesnego rynku. U nas każdy Klient posiada dedykowanego księgowego lub/i specjalistę ds. kadr i płac, który prowadzi Jego interesy, pozostając w ścisłej współpracy i pod nadzorem głównego księgowego.

Business Intelligence Solutions to biuro przyszłości, tworzone przez wysoko wykwalifikowany zespół doskonałych specjalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych!


Jeżeli nie mamy jakiejś usługi, na której Ci zależy... stworzymy ją dla Ciebie!
Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a wieloletnie doświadczenie i wiedza dają nam nieograniczone możliwości!

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

Doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie uzyskane zarówno na rodzimym rynku, jak i na arenie międzynarodowej. W trakcie naszej działalności pracowaliśmy zarówno dla polskich przedsiębiorstw, jak i dla międzynarodowych korporacji. Pomagaliśmy Klientom z różnych branż i z kapitałem pochodzącym z wielu krajów Europy, Azji i Ameryki.

Jakość

Dokładamy najwyższej staranności, by świadczone przez nas usługi spełniały wszelkie oczekiwania Klientów. Dopasowujemy pakiet usług do współczesnych wymagań rynku. Szukamy najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań. Każdy z naszych Klientów może liczyć na profesjonalne podejście do jego spraw i fachowe wykonywanie podjętych przez nas czynności.

Cena

Nasze usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, dlatego też cena jest efektem odrębnych, skrupulatnych i przemyślanych ustaleń. Nie posługujemy się schematami czy uśrednionymi wartościami – rozmawiamy, negocjujemy i szukamy najlepszych rozwiązań.

Indywidualne podejście
Oferujemy usługi "szyte na miarę", dopasowujące się do wymagań Klientów. Jesteśmy elastyczni i gotowi zapewnić usługi oraz sposób ich swiadczenia tak, aby zaspokajały niestandardowe oczekiwania naszych Klientów. Business Intelligence Solutions to zespół doskonale wykwalifikowanych fachowców, silnie zorientowanych na Klienta i jego oczekiwania.

 

Nie wahaj się, sprawdź nas!

Skontaktuj się z nami!

Back to top